Term 3, 2017 : 24 July - 29 September
Term 4, 2017 : 16 October - 7 December
Term 1, 2018 : 30 January - 13 April
Term 2, 2018 : 7 May - 6 July
Term 3, 2018 : 30 July - 28 September
Term 4, 2018 : 15 October - 6 December
Select School Calendars:
Junior School Events
Middle School Events
Senior School Events
Whole School Events
Term 2, 2017
Monthly View
Holidays
10 April - 16 April
Monday, 10 April
Duke of Edinburgh Silver & Gold Practice Tramp, tba, all day
School Holidays, all day
Tuesday, 11 April
Duke of Edinburgh Silver & Gold Practice Tramp, tba, all day
School Holidays, all day
Wednesday, 12 April
School Holidays, all day
Thursday, 13 April
North Harbour Orienteering, Selected Year 7-8 students, all day
School Holidays, all day
Friday, 14 April
School Holidays, all day
Saturday, 15 April
School Holidays, all day
Sunday, 16 April
School Holidays, all day
Holidays
17 April - 23 April
Monday, 17 April
School Holidays, all day
Tuesday, 18 April
School Holidays, all day
Wednesday, 19 April
School Holidays, all day
Thursday, 20 April
Duke of Ed Bronze Training Tramp, Selected students, Big Foot HQ Hillcrest, all day
School Holidays, all day
Friday, 21 April
School Holidays, all day
Saturday, 22 April
School Holidays, all day
Sunday, 23 April
School Holidays, all day
Holidays
24 April - 30 April
Monday, 24 April
School Holidays, all day
Tuesday, 25 April
Duke of Ed Bronze Training Tramp, Selected students, Bigfoot HQ Hillcrest, all day
School Holidays, all day
Wednesday, 26 April
School Holidays, all day
Thursday, 27 April
School Holidays, all day
Friday, 28 April
School Holidays, all day
Saturday, 29 April
School Holidays, all day
Sunday, 30 April
School Holidays, all day
Week 1
1 May - 7 May
Monday, 1 May - Day 7
Assembly, All JS Students, Roy Munn Gymnasium, 10:00am - 10:25am
Tuesday, 2 May - Day 1
Trampolining, Year 6, North Shore Events Centre, 9:00am - 1:00pm
Senior School Assembly, Senior School, Auditorium, 12:30pm - 1:00pm
Year 9 Technology Trip, SMI's (09sft5) class., 1:00pm - 3:00pm
Wednesday, 3 May - Day 2
Year 9 Technology Trip, SMI's (09sft2) class., 11:00am - 1:00pm
Chapel - Year 5-6, 2:25pm - 2:55pm
Odyssey 21 Parent Info Evening, Dove Theatre, 6:00pm - 7:00pm
Physics Field Trip, NCEA L3 Physics students, Stardome Observatory & Planetarium, 670 Manukau Rd, Epsom, Auckland 1345, New Zealand, 7:00pm - 9:30pm
Thursday, 4 May - Day 3
Rippa Rugby, Selected Students, Windsor Park, all day
Cross-Country, Auditorium Field, 8:30am - 10:00am
Friday, 5 May - Day 4
Year 7 Te Papa Trip, Selected Students, all day
House Dean's Assemblies, 12:30pm - 1:00pm
KFF Backstage Tour West Side Story, Auditorium Foyer, 2:00pm - 3:00pm
Chapel - Year 2-4, 2:25pm - 2:55pm
Saturday, 6 May
Duke of Ed Bronze Training Tramp, Selected Students, all day
Sunday, 7 May
Duke of Ed Bronze Training Tramp, Selected Students, all day
Week 2
8 May - 14 May
Monday, 8 May - Day 5
Trampolining, Year 6, North Shore Events Centre, all day
Year 7 Boys Football Zone Day, Selected Students, Rosedale Park, all day
Trampolining, Year 6, North Shore Events Centre, 9:00am - 1:00pm
Year 10 Library Events Team Trip, Selected Students, Mangere School, 11:30am - 2:30pm
Year 9 Humanities Trip, JDO & KMK's classes, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 11:30am - 2:30pm
Tuesday, 9 May - Day 6
Rippa Rugby Rain Day, Selected Students, Windsor Park, all day
Trampolining, Year 6, North Shore Events Centre, all day
Year 8 Leadership Team RMHC National Collection Day, Selected Students, all day
Westpac Women in Tech, Selected Year 9 Students, Britomart, all day
Year 7 Boys Football Zone Day, Selected Students, Rosedale Park, all day
Chapel - Kindy to Year 1, 8:30am - 9:00am
Senior School Musical Matine, Auditorium, 11:00am - 12:00pm
Year 9 Humanities Trip, AVB's classes, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 11:30am - 2:30pm
House Dean's Assemblies, 12:30pm - 1:00pm
Class Co-ordinators Meeting, 1.30pm Catch Up, 2pm Meeting, LIC-Pacific, 1:30pm - 3:30pm
Wednesday, 10 May - Day 7
Trampolining, Year 6, North Shore Events Centre, all day
Year 8 Boys Football Zone Day, Selected Students, all day
Year 9 Humanities Trip, MSC & HMA's classes, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 11:30am - 2:30pm
Thursday, 11 May - Day 1
Trampolining, Year 6, North Shore Events Centre, all day
Summer Sports Photos, Selected Students, all day
Year 8 Boys Football Zone Day, Selected Students, all day
Production: West Side Story, Senior School Production- West Side Story, Auditorium, all day
Summer Sports Photos, Selected Students, all day
OEd Lead Climbing Assessment, NCEA L3 OEd students, Climbing Wall; venue tbc, all day
Friday, 12 May - Day 2
Trampolining, Year 6, North Shore Events Centre, all day
Year 7 Te Papa Trip, Selected Students, all day
Production: West Side Story, Senior School Production- West Side Story, Auditorium, all day
Year 9 Humanities Trip, MHM's class, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 11:30am - 2:30pm
Senior School Assembly, 12:30pm - 1:00pm
Chapel - Year 5-6, 2:25pm - 2:55pm
Saturday, 13 May
AKSS Individual Fencing Champs, Selected Students, all day
Production: West Side Story, Senior School Production- West Side Story, Auditorium, all day
Sunday, 14 May
  
Week 3
15 May - 21 May
Monday, 15 May - Day 3
NHSS Golf Championships, Selected Students, Warkworth Golf Club, all day
PE Assessment, NCEA L3 PE students, North Shore Golf Course, 11:00am - 3:30pm
Mothers Day Lunch, All JS Students, JS Classrooms, 12:30pm - 1:30pm
Year 6 Camp parent volunteer meeting, JS23, 5:00pm - 5:30pm
Tuesday, 16 May - Day 4
Auckland Writers Festival Trip, Selected Year 5 and 6 students, Aotea Centre, all day
NHSS Zone Cross-Country Champs, Selected Students, Moire Park, Massey, all day
Year 8 English Trip, Selected Students, Auckland Writers Festival, all day
Year 7 Humanities Trip, 7AVB & 7KHI, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 8:30am - 12:30pm
Museum Trip, Year 1, 8:30am - 3:00pm
Chapel - Year 2-4, 2:25pm - 2:55pm
Wednesday, 17 May - Day 5
Year 9-10 English Trip, Selected Students, Auckland Writers Festival, all day
Senior Mathematics Competition, Selected Senior School students, Classrooms, all day
Year 7 Humanities Trip, 7MBE & 7SBS, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 8:30am - 12:30pm
Thursday, 18 May - Day 6
NISS Orienteering Championships, Selected Students, Taupo, all day
L2 OEd Practice Tramp, NCEA L2 OED students, Waitakere Ranges, all day
Theatre Trip, Kindergarten, Year 0 and 1 students, Bruce Mason Centre, 8:30am - 12:00pm
Year 7 Humanities Trip, 7RCO & 7MSC, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 8:30am - 12:30pm
Theatre Trip, Year 2 and 3 students, Bruce Mason Centre, 10:30am - 1:00pm
KFF Meeting, 1.30pm Catch Up, 2pm Meeting, Pacific Room, LIC-Pacific, 1:30pm - 3:30pm
Friday, 19 May - Day 7
Year 7-8 Electives Day, all day
NISS Orienteering Championships, Selected Students, Taupo, all day
Chapel - Kindy to Year 1, 8:30am - 9:00am
Senior School Assembly, 12:30pm - 1:00pm
Assembly 6N, Auditorium, 2:00pm - 3:00pm
Saturday, 20 May
NISS Orienteering Championships, Selected Students, Taupo, all day
Sunday, 21 May
  
Week 4
22 May - 28 May
Monday, 22 May - Day 1
Year 8 HPV1 Immunisations, Registered Students, all day
Year 10 Exam Study Day, all day
Mid Year Examinations, Y10-13 students, Humanities & Commerce Block & Common Room, all day
Tuesday, 23 May - Day 2
Year 10 Exams, all day
Mid Year Examinations, Y10-13 students, Humanities & Commerce Block & Common Room, all day
Class Co-ordinators Meeting, Meeting at 8.30pm, coffee and catch up 9.30pm., LIC-Foyer, 8:30am - 10:30am
Chapel - Year 5-6, 2:25pm - 2:55pm
PYP Exhibition Parent Meeting, All Year 6 Students and Parents, Krisitn Dove Theatre, 6:00pm - 7:00pm
Wednesday, 24 May - Day 3
Year 8 Humanities Trip, Auckland Zoo, all day
Year 7-8 Rugby Boys NH Zone Day, Selected Students, Hato Petera College, all day
Year 10 Exams, all day
Mid Year Examinations, Y10-13 students, Humanities & Commerce Block & Common Room, all day
Year 7 Science Trip, 7KHI, 7SBS & 7RCO, Stardome Observatory & Planetarium, 8:30am - 12:30pm
Cross Country, All JS Students, Kristin Grounds, 10:50am - 12:25pm
Year 9 Sports Studies Trip, Jump, 11:00am - 1:00pm
Thursday, 25 May - Day 4
Badminton Challenge, Selected Year 4-6 stduents, Badminton North Harbour, all day
Young Leaders Day Trip, Year 6, Vodafone Events Centre, all day
Year 9 Junior Netball Tournament, Selected Students, Netball North Harbour, all day
Year 10 Exams, all day
Mid Year Examinations, Y10-13 students, Humanities & Commerce Block & Common Room, all day
Year 7 Science Trip, 7AVB, 7MBE & 7MSC, Stardome Observatory & Planetarium, 8:30am - 12:30pm
Chapel - Year 2-4, 2:25pm - 2:55pm
Friday, 26 May - Day 5
Year 7-8 Rugby Girls NH Zone Day, Selected Students, Hato Petera, all day
Year 10 Exams, all day
Mid Year Examinations, Y10-13 students, Humanities & Commerce Block & Common Room, all day
Cross Country Rain Day, All JS Students, Kristin Grounds, 10:50am - 12:25pm
Assembly 3S, Auditorium, 2:00pm - 3:00pm
DOE Gold Tramp, 4:00pm - 12:00am
Saturday, 27 May
AKSS Individual Fencing Champs, Selected Students, all day
Sunday, 28 May
Camp, Year 6, Lakewood Lodge, Glen Murray, all day
Week 5
29 May - 4 June
Monday, 29 May - Day 6
Camp, Year 6, Lakewood Lodge, Glen Murray, all day
AKSS Golf Stroke Play Champs, Selected Students, Waitemata Golf Club, all day
Year 7 Girls Football Zone Day, Selected Students, Rosedale Park, all day
Chapel - Kindy to Year 1, 8:30am - 9:00am
Dance Experience, Year 3, LIC Foyer, 10:50am - 11:35am
Physics Field Trip, NCEA L3 Physics students, Rainbow's End, 11:00am - 3:30pm
House Dean's Assemblies, 12:30pm - 1:00pm
Tuesday, 30 May - Day 7
Camp, Year 6, Lakewood Lodge, Glen Murray, all day
Year 8 Girls Football Zone Day, Selected Students, Rosedale Park, all day
Senior Netball Tournament, Selected Students, Netball North Harbour, all day
Dance Experience, Year 3, LIC Foyer, 10:50am - 11:35am
Wednesday, 31 May - Day 1
Camp, Year 6, Lakewood Lodge, Glen Murray, all day
Year 7-8 Rippa Rugby Tournament, Selected Students, North Harbour Rugby Stadium, all day
TOK Field Trip, IB Year 1 TOK students, Auckland Art Gallery Toi o Tāmaki, Corner Kitchener and Wellesley Streets, Auckland, 1010, New Zealand, all day
Dance Experience, Year 3, LIC Foyer, 10:50am - 11:35am
Thursday, 1 June - Day 2
Camp, Year 6, Lakewood Lodge, Glen Murray, all day
PE Surf Kayaking Assessment, NCEA L2 PE students, Mangawhai Heads, all day
Dance Experience, Year 3, LIC Foyer, 10:50am - 11:35am
Dance Experience, Year 3, Kristin Dance Studio, 10:50am - 11:35am
House Music Competition, Auditorium, 1:30pm - 3:00pm
Chapel - Year 5-6, 2:25pm - 2:55pm
Friday, 2 June - Day 3
Year 10 Base Day, 10JNE, all day
Dance Experience, Year 3, LIC Foyer, 10:50am - 11:35am
Senior School Assembly, 12:30pm - 1:00pm
Assembly 5M, Auditorium, 2:00pm - 3:00pm
Saturday, 3 June
  
Sunday, 4 June
  
Week 6
5 June - 11 June
Monday, 5 June
Queen's Birthday, all day
Tuesday, 6 June - Day 4
Year 10 Base Day, 10NHP & 10JPI, all day
House Dean's Assemblies, 12:30pm - 1:00pm
Wednesday, 7 June - Day 5
Chapel - Year 2-4, 8:30am - 9:00am
Year 10 Sports Studies Trip, DBR's class, Underwater Hockey, 11:00am - 1:00pm
Year 10 Enhanced Thinking Trip, Selected Students, Glenfield Retirement Village, 11:00am - 1:00pm
IPN Concert, Dove Theatre, 7:00pm - 9:00pm
Thursday, 8 June - Day 6
AKSS Cross-Country Champs, Selected Students, Barry Curtis Park, all day
Year 10 Base Day, 10MSN & 10VZH, all day
Year 9 Economics Trip, HMA's class, Albany Mall, 11:00am - 1:00pm
IPN Concert, Dove Theatre, 7:00pm - 9:00pm
Friday, 9 June - Day 7
Year 10 Base Day, 10AMK & 10MBA, all day
OEd Practice Tramp, NCEA L2 OEd students, Paraaha Valley, all day
Student Council Trip, Salvation Army, 11:00am - 1:00pm
Senior School Assembly, 12:30pm - 1:00pm
Sports Leadership Team Trip, Selected Students, Wairau Valley Special School, 12:30pm - 3:30pm
International Day Assembly, Kristin Auditorium, 2:00pm - 3:00pm
Saturday, 10 June
Year 9 OED Overnight Camp, all day
AKSS Individual Fencing Champs, Selected Students, all day
Senior School Ball, Year 12 & 13 Students, venue in Auckland city, 7:30pm - 12:30am
Sunday, 11 June
Year 9 OED Overnight Camp, all day
Senior School Ball, Year 12 & 13 Students, venue in Auckland city, 7:30pm - 12:30am
Week 7
12 June - 18 June
Monday, 12 June - Day 1
MOTAT Trip, Year 4, MOTAT, all day
Chapel - Kindy to Year 1, 8:30am - 9:00am
Year 10 Sports Studies Trip, DBR's class, Underwater Hockey, 11:00am - 1:00pm
PE Assessment, NCEA L3 PE students, North Shore Golf Course, 11:00am - 3:30pm
Assembly, Auditorium, 11:30am - 12:30pm
Ronald McDonald House Charity Dinner, Selected Students, 3:30pm - 8:30pm
Tuesday, 13 June - Day 2
The Big Sing, Euphony Choir, Auckland Town Hall, all day
NCEA Level 2 Economics Field Trip, NCEA Level 2 Economics students, Ports of Auckland, Level 1, Ports of Auckland Building/1 Sunderland St, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 9:30am - 2:30pm
House Dean's Assemblies, 12:30pm - 1:00pm
KFF Creative Arts Workshop, LIC-Foyer, 1:00pm - 3:30pm
Chapel - Year 5-6, 2:25pm - 2:55pm
Wednesday, 14 June - Day 3
Southwell Winter Exchange, Selected students, Kristin School, all day
Year 7-8 Boys Hockey NH Zone Day, Selected Students, North Harbour Hockey, all day
The Big Sing, Euphony Choir, Auckland Town Hall, all day
Economics Field Trip, NCEA L1 Economics students, Mystery Creek, all day
Biology Field Trip, NCEA L3 Economics students, Auckland War Memorial Museum, Parnell, Auckland 1010, New Zealand, 8:30am - 12:40pm
Year 9 Sports Studies Trip, DBR's class, Ice Hockey, 11:00am - 1:00pm
Year 9 Economics Trip, JCH's class, Albany Mall, 11:00am - 1:00pm
Junior School Class Coordinators’ Workshop, Middle School meeting room, 1:30pm - 3:00pm
Year 11 Drama Performance, Year 11 Drama students, Auditorium, 7:00pm - 9:00pm
Thursday, 15 June - Day 4
Rippa Rugby, Selected Students, Windsor Park, all day
Year 7-8 Girls Hockey NH Zone Day, Selected Students, North Harbour Hockey, all day
AKSS Ski and Snowboard Champs, Selected Students, Snowplanet, all day
The Big Sing, Euphony Choir, Auckland Town Hall, all day
Year 7 Character Reading, Auditorium, 8:30am - 10:30am
Year 10 Sports Studies Trip, KOB's class, Underwater Hockey, 11:00am - 1:00pm
Chapel - Year 2-4, 2:25pm - 2:55pm
Friday, 16 June - Day 5
The Big Sing, Euphony Choir, Auckland Town Hall, all day
OEd Assessment, NCEA L2 OEd students, Te Urewera, all day
Year 10 Enhanced Thinking Trip, Glenfield Retirement Village, 11:00am - 1:00pm
Senior School Assembly, 12:30pm - 1:00pm
Other Languages Speech Competition, Year 4 to 6 students, Auditorium, 1:30pm - 3:00pm
Saturday, 17 June
Individual Fencing Champs, Selected Students, all day
OEd Assessment, NCEA L2 OEd students, Te Urewera, all day
Sunday, 18 June
OEd Assessment, NCEA L2 OEd students, Te Urewera, all day
View Past Weeks
Week 8
19 June - 25 June
Monday, 19 June - Day 6
Year 7-8 Leadership Project Group Day, Selected Students, all day
Year 9 Base Day, 9ARG, 9HMA & 9LST, all day
What's the Big Idea Performance, Year 0, 1 and 2, Kristin Auditorium, 9:00am - 10:00am
Tuesday, 20 June - Day 7
Rippa Rugby Rain Day, Selected Students, Windsor Park, all day
Year 7-8 Table Tennis NH Zone Day, Selected Students, North Harbour Table Tennis Stadium, all day
Chapel - Kindy to Year 1, 8:30am - 9:00am
Community and Service Team Visit, Selected Students, Aria Gardens, 11:30am - 12:30pm
House Dean's Assemblies, 12:30pm - 1:00pm
Speech Competition, Year 4 to 6 students, Auditorium, 1:30pm - 3:00pm
- Parent teacher Interviews, Humanities & Commerce Block, 3:45pm - 8:00pm
Wednesday, 21 June - Day 1
Mufti Day, all day
Concert, Auditorium, 6:30pm - 8:00pm
Thursday, 22 June - Day 2
Sports Awards Assembly, Auditorium, 11:45am - 12:45pm
Chapel - Year 5-6, 2:25pm - 2:55pm
Parent Interviews, Selected Year 1 to 3 students, Classrooms, 3:30pm - 8:00pm
- Parent teacher Interviews, Humanities & Commerce Block, 3:45pm - 8:00pm
Friday, 23 June - Day 3
Northern Bays Super Cluster Cross Country, Selected students, Long Bay Regional Park, all day
OEd Assessment, NCEA L3 OEd students, Wharepapa South, New Zealand, all day
Senior School Assembly, 12:30pm - 1:00pm
Assembly 2T, Auditorium, 2:00pm - 3:00pm
Year 7/8 Movie Night, Tasman Room, 3:30pm - 5:30pm
Saturday, 24 June
AKSS Individual Fencing Champs, Selected Students, all day
OEd Assessment, NCEA L3 OEd students, Wharepapa South, New Zealand, all day
Sunday, 25 June
Rock N Cheer Nationals, Kristin All Stars Cheerleading Team, all day
NISS Showhunter Champs, Selected Students, St Peters College, all day
OEd Assessment, NCEA L3 OEd students, Wharepapa South, New Zealand, all day
Week 9
26 June - 2 July
Monday, 26 June - Day 4
Year 9 Base Day, 9SMI & 9GCL, all day
Year 7-8 Leadership Project Group Day, Selected Students, all day
Chapel - Year 2-4, 2:25pm - 2:55pm
Drama Solo Assessment, NCEA L3 & IB Y2 Drama students, Auditorium, 7:00pm - 9:30pm
Tuesday, 27 June - Day 5
Year 9 Base Day, 9SUN & 9SMO, all day
Spanish Debating Competition, Classrooms & Dove & Auditorium, all day
PE Assessment, NCEA L1 PE students, Kristin School Gymnasium, all day
Year 10 Enhanced Thinking Trip, Glenfield Retirement Village, 11:00am - 1:00pm
House Dean's Assemblies, 12:30pm - 1:00pm
Wheels Day, JS students, Playground, 12:40pm - 1:20pm
Jean Batten Reward Trip, Selected Students, 1:30pm - 3:30pm
Masterclass with Lucy Hone: Resilience, Auditorium, 7:00pm - 9:00pm
Wednesday, 28 June - Day 6
Rippa Rugby National Qualifying Tournament, Selected Students, Windsor Park, all day
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Economics Field Trip, NCEA L3 & IB Y1 Economics students, Waihi, all day
Euphony Trip, all day
Chapel - Kindy to Year 1, 8:30am - 9:00am
KFF Dads Drinks, TBA, New Brew Bar & Restaurant, 49 William Pickering Dr, Albany, Auckland 0632, New Zealand, 5:00pm - 8:00pm
Thursday, 29 June - Day 7
Super Cluster Cross Country Rain Day, Selected students, Long Bay Regional Park, all day
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Year 7 Boostrix Immunisations, all day
Euphony Trip, all day
Shared lunch - Year 4, 4B & 4C savoury, 4D sweet, 12:15pm - 12:45pm
Lady Allum House Visit, Selected Students, 1:30pm - 3:20pm
Friday, 30 June - Day 1
Rippa Rugby National Qualifying Tournament Rain Day, Selected Students, Windsor Park, all day
Red Socks Day, JS students, all day
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Euphony Trip, all day
Senior School Sports Awards Assembly, 11:40am - 1:00pm
Red Socks Day Assembly, 2:00pm - 3:00pm
DOE Gold Tramp, 4:00pm - 5:00pm
Saturday, 1 July
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Holidays, all day
DOE Gold Tramp, 4:00pm - 5:00pm
Sunday, 2 July
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Holidays, all day
DOE Gold Tramp, 4:00pm - 5:00pm
Holidays
3 July - 9 July
Monday, 3 July
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Holidays, all day
Tuesday, 4 July
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Holidays, all day
Wednesday, 5 July
Choral Festival Trip, Euphony Choir, Brisbane, all day
Holidays, all day
Thursday, 6 July
Holidays, all day
Friday, 7 July
Holidays, all day
Saturday, 8 July
Holidays, all day
Sunday, 9 July
Holidays, all day
Holidays
10 July - 16 July
Monday, 10 July
Year 7-9 Forensics Camp, Kristin School, all day
Holidays, all day
Tuesday, 11 July
Year 7-9 Forensics Camp, Kristin School, all day
Holidays, all day
Wednesday, 12 July
Year 7-9 Forensics Camp, Kristin School, all day
Holidays, all day
Thursday, 13 July
Year 7-9 Forensics Camp, Kristin School, all day
Holidays, all day
Friday, 14 July
Year 7-9 Forensics Camp, Kristin School, all day
Holidays, all day
Saturday, 15 July
Year 7-9 Forensics Camp, Kristin School, all day
Holidays, all day
Sunday, 16 July
Holidays, all day
Holidays
17 July - 23 July
Monday, 17 July
Holidays, all day
Tuesday, 18 July
Holidays, all day
Wednesday, 19 July
Holidays, all day
Thursday, 20 July
Holidays, all day
Friday, 21 July
Holidays, all day
Saturday, 22 July
Holidays, all day
Sunday, 23 July
Holidays, all day